1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
Úsek beachvolejbalu by vás touto zprávou rád informoval o plánovaných akcích zajištěných Metodickou komisí beachvolejbalu ČVS pro tento i nadcházející kalendářní rok. Důvodem je především snaha, aby měli trenéři, kteří se chtějí ucházet o trenérské licence, dostatek času plánovat si jednotlivé akce.
Trenér beachvolejbalu II. třídy (Akreditovaný trenér beacholejbalu)
termín: 3., 4., 5. dubna 2020
10., 11., 12. dubna 2020
18. 4. dubna 2020
místo: areál BK Ládví
poznámka: Pořádání školení je podmíněno minimálním počtem dvanácti přihlášených. K dnešnímu dni je přihlášeno pouze 6 uchazečů.
Trenér beachvolejbalu
termín: říjen, listopad 2020
místo: bude upřesněno poznámka: Nyní už je možno hlásit emailem na vlcek@cvf.cz
Společný základ sportovního tréninku (pořádá Úsek vzdělávání ČVS)
termín: září 2020
místo: Nymburk
Společný základ sportovního tréninku (pořádá Úsek vzdělávání ČVS)
termín: únor, březen 2021
místo: Nymburk
Trenér beachvolejbalu II. třídy (Akreditovaný trenér beacholejbalu)
termín: březen, duben 2021
místo: bude upřesněno
Trenér beachvolejbalu
termín: říjen, listopad 2021
místo: bude upřesněno
Autor: Petr Sixta
Z bundesligového týmu Rote Raben Vilsbiburg má do Dukly Liberec namířeno nizozemská nahrávačka Kim Klein Lankhorst.
Severní Makedonie – Česko 0:3 (16:25, 15:25, 16:25)
Česko – Finsko K. Pavelková / A. Pavelková – Parkkinen / Prihti 2:1 (21:16, 20:22, 15:12), Hermannová / Štochlová – Ahtiainen / Lahti 0:2 (17:21,...
Dukla Liberec angažovala libero z finské Mestaruusliigy, na sever Čech se z týmu Vantaa Duck stěhuje Kanaďan Justin Lui.
muži - Strumica (MKD): Česko – Estonsko 3:0 (25:22, 25:20, 25:16) ženy -Teplice: Česko – Rumunsko 3:1 (25:18, 22:25, 25:23, 25:23)
Česko – Dánsko K. Pavelková / A. Pavelková – Olsen / Schade 2:0 (21:9, 21:10), Hermannová / Štochlová – Johnsen / Bisgaard 2:0 (21:15, 21:16)