Reprezentace
26. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Lotyšsko
Reprezentace
4. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : turnaj Bosna a Hercegovina
25.10.2019

CEV Champions League 2019/20 – los základních skupin

MUŽI

skupina A: Cucine Lube Civitanova (ITA), Fenerbahce HDI Istanbul (TUR), VK Jihostroj České Budějovice, Trentino Itas (ITA)

skupina B: Kuzbass Kemerovo (RUS), Berlin Recycling Volleys (GER), ACH Volley Ljubljana (SLO), Fakel Novy Urengoy (RUS)

skupina C: Zenit Kazan (RUS), Halkbank Ankara (TUR), Greenyard Maaseik (BEL), Jastrzebski Wegiel S.A. (POL)

skupina D: Sir Colussi Sicoma Perugia (ITA), Projekt Warszawa (POL), Tours VB (FRA), vítěz 3. předkola 3- 001/3-002

skupina E: Zaksa Kedzierzyn-Kozle (POL), VfB Friedrichshafen (GER), Knack Roeselare (BEL), vítěz 3. předkola 3-003/3-004

 

ŽENY

skupina A: Eczacibasi VitrA Instanbul (TUR), Budowlani Lodz (POL), LP Salo (FIN), Fenerbahce Opet Istanbul (TUR)

skupina B: VakifBank Istanbul (TUR), Lokomotiv Kaliningrad region (RUS), Nova KBM Branik Maribor (SLO),  Savino Del Bene Scandicci (ITA)

skupina C: Igor Gorgonzola Novara (ITA), LKS Commercecon Lodz  (POL), Allianz MTV Stuttgart (GER), vítěz 2. předkola VK UP Olomouc/Khimik Yuzhny (UKR)

skupina D: A. Carraro Imoco Conegliano (ITA), Nantes VB (FRA), CSM Volei Alba Blaj (ROU), vítěz 2. předkola Vasas Óbuda Budapest (HUN)/Partizani Tirana (ALB)

skupina E: Dinamo Moskva (RUS), RC Cannes (FRA), Maritza Plovdiv (BUL), Uralochka-NTMK Ekaterinburg (RUS)

Krátké zprávyArchiv
Český pohár 1* - beachvolejbal

Muži – Poděbrady finále: Sedlák/Maňas – Šépka/Semerád 2:0 (21:17, 21:19) o 3. místo: M. Pihera/Šotola – V. Beneš/Havlín 2:0 (21:17, 21:19) Ženy –...

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Královo Pole Brno hlásí novou posilu, z portugalského týmu Leixoes SC přichází americká smečařka Cassie Baird.

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - chlapci

1. místo - Daniel Fabikovič / Richard Stružka 2. místo - Tomáš Červa / Jakub Tesárek 3. místo - Tomáš Křenek / Tadeáš Milichovský

 
UNIQA M-ČR U17 - beachvolejbal - dívky

1. místo - Noemi Jeřábková / Sabina Matoušková 2. místo - Žaneta Foxová / Michaela Vlčková 3. místo - Kristýna Koblížková / Alžběta Tomášová

 
Přátelské utkání - ženy - Walbrzych (POL)

Polsko – Česká republika 3:2 (17:25, 25:22, 25:17, 22:25, 15:13)

 
Nová angažmá pro sezónu 2020/2021

Švédský univerzál Fredric Gustavsson po Řecku, Francii, Finsku, Japonsku, Belgii a Turecku, kde naposledy působil v týmu Inegol Belediyesi, okusí v...

Volejbal na facebooku
© ČVS 2015-2018