Beach
20. 7. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha - Gutovka
Reprezentace
2. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - FRA - Jablonec na Nisou
Reprezentace
8. 8. 2018
Ženy - přátelské utkání : CZE - POL - Jablonec na Nisou
Reprezentace
15. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SWE - Jablonec nad Nisou
Beach
16. 8. 2018
ME U18 | Brno
Reprezentace
18. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE - Salo
Beach
18. 8. 2018
Muži + ženy - Super Cup | Praha
Reprezentace
22. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - EST - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
25. 8. 2018
Ženy - Kvalifikace ME : EST - CZE - Talin
Reprezentace
30. 8. 2018
Muži - přátelské utkání : CZE - TUN - Jablonec nad Nisou
Beach
1. 9. 2018
Muži + ženy - UNIQA Mistrovství ČR | Slavkov
Reprezentace
5. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - FIN - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
9. 1. 2019
Ženy - Kvalifikace ME : SWE - CZE
16.7.2016

AKADEMICKÉ MS: Perušič se Schweinerem 19., Valková s Dostálovou v TOP 10

Tři české páry se již představily na akademickém světovém šampionátu v estonském Pärnu. V mužské části hájilo naše barvy duo Perušič/Schweiner, mezi ženami se pak objevily dvojice Olivová/Gálová a Valková/Dostálová N. Všem českým párům se podařilo postoupit ze základní skupiny do vyřazovacích bojů, ženským párům dokonce přímo do druhého kola, když vyhrály všechna tři střetnutí základní části. V play off se však bohužel ani jedné dvojici nepodařilo projít před první, respektive druhé kolo, dvojice Perušič/Schweiner nestačilo na nasazený estonský pár číslo jedna - Nõlvak/Tiisaar, pár Olivová/Gálová ve druhém kole podlehl Švédkám Thurin, S./Thurin, K. a Valková/Dostálová N. prohrály ve třech setech s Rakušankami Dörfler/Radl. Oba české ženské páry tak budou bojovat jen o celkové 9. až 16.místo, Perušič se Schweiner o 17. až 24.místo. Ti nakonec skončili na 19.místě, 

MUŽI - Skupina H

14.7. Barthelemy/Lomba FRA [24] Chrysostomou/Anastasiades CYP [25] 2-0 (21-6, 21-10)
14.7. Bergerud/Solhaug NOR [8] Perušič/Schweiner CZE [9] 2-0 (21-18, 22-20)
13.7. Perušič/Schweiner CZE [9] Chrysostomou/Anastasiades CYP [25] 2-0 (21-16, 21-9)
13.7. Bergerud/Solhaug NOR [8] Barthelemy/Lomba FRA [24] 0-2 (19-21, 19-21)
13.7. Perušič/Schweiner CZE [9] Barthelemy/Lomba FRA [24] 0-2 (18-21, 16-21)
13.7. Bergerud/Solhaug NOR [8] Chrysostomou/Anastasiades CYP [25] 2-0 (21-10, 21-5)

Play off - 1.kolo

14.7. Nõlvak/Tiisaar EST [1]               Perušič/Schweiner CZE [9]                  2-0 (21-17, 21-16)

Konečné tabulka základní skupiny:

Semifinále o 17. - 24.místo:

15.7. Perušič/Schweiner CZE [9] Di Giantommaso/Thiercy FRA [11]  1-2 (16-21, 21-17, 12-15)

Čtvrtfinále o 17. - 24.místo:

15.7. Orenic/Yoder USA [31] Perušič/Schweiner CZE [9] 0-2 (13-21, 9-21)

O 19.místo:

16.7. Perušič/Schweiner CZE [9] Savvidis/Rudenko CYP [30] 2-0 (21-19, 21-17)

 

ŽENY - Skupina G

14.7. Zakchaiou/Zempyla CYP [23] Hollas, A./Juudit EST [26] 0-2 (14-21, 12-21)
14.7. Andriukaityte/Dumbauskaite LTU [7] Olivová/Galová CZE [10] 1-2 (21-15, 18-21, 9-15)
13.7. Olivová/Galová CZE [10] Hollas, A./Juudit EST [26] 2-0 (21-15, 21-14)
13.7. Andriukaityte/Dumbauskaite LTU [7] Zakchaiou/Zempyla CYP [23] 2-0 (21-11, 21-7)
13.7. Olivová/Galová CZE [10] Zakchaiou/Zempyla CYP [23] 2-0 (21-14, 21-15)
13.7. Andriukaityte/Dumbauskaite LTU [7] Hollas, A./Juudit EST [26] 2-0 (23-21, 21-14)

ŽENY - Skupina F

14.7. Chernyshenko/Strugova RUS [22] Lutter/Szabó HUN [27]   2-0 (21-16, 21-12)
14.7. Ulveseth/Lunde NOR [6] Valková/Dostálová, N. CZE [11]   0-2 (14-21, 17-21)
13.7. Valková/Dostálová, N. CZE [11] Lutter/Szabó HUN [27]   2-0 (21-14, 21-18)
13.7. Ulveseth/Lunde NOR [6] Chernyshenko/Strugova RUS [22]   2-1 (19-21, 21-19, 15-13)
13.7. Valková/Dostálová, N. CZE [11] Chernyshenko/Strugova RUS [22]   2-0 (28-26, 26-24)
13.7. Ulveseth/Lunde NOR [6] Lutter/Szabó HUN [27]   2-0 (21-13, 21-14)

Konečné tabulky základních skupin:

Play off - 2.kolo

15.7. Olivová/Gálová CZE [10] Thurin, S./Thurin, K. SWE [14]       0-2 (13-21, 13-21)  
15.7. Valková/Dostálová, N. CZE [11] Dörfler/Radl AUT [13]         1-2 (21-15, 19-21, 12-15)

 

Čtvrtfinále o 9. - 16.místo

15.7.    Richard/Placette FRA [17]      Valková/Dostálová, N. CZE [11]          0-2 (16-21, 9-21)
16.7.   Valková/Dostálová, N. CZE [11]    Strag/Gruszczynska POL [5]      2-0 (21-17, 21-16)
16.7.   Richard/Placette FRA [17]     Olivová/Gálová CZE [10]          1-2 (24-22, 17-21, 14-16)

 

O 13.místo

16.7.  Olivová/Gálová CZE [10]   Andriukaityte/Dumbauskaite LTU [7] 2-1 (21-19, 20-22, 15-9)

O 9.místo

16.7. Valková/Dostálová, N. CZE [11] Caluori/Steinemann SUI [16] 0-2 (22-24, 18-21)

 

Autor: Mgr. Michal Mezera, foto: WUC Beachvolley 2016

Krátké zprávyArchiv
2018 CEV ME U20

Česká republika - Německo 2:3 (23:25, 25:21,25:19,16:25,9:15)

 
2018 CEV ME U20

Nizozemsko - Česká republika 0:3 ( 23:25, 21:25, 20:25)

 
Kvalifikace na 2018 CEV ME U20 - 1.7. Žďár nad Sázavou

Česká republika - Srbsko 3:0 (25:12, 25:19, 25:17)

 
Kvalifikace na 2018 CEV ME U20 - 30.6. Žďár nad Sázavou

Rumunsko - Česká republika 0:3 (17:25,17:25, 13:25)

 
Kvalifikace na 2018 CEV ME U20 - 29.6. Žďár nad Sázavou

Česká republika - Řecko 3:0 (25:15, 25:22, 25:22)

 
2018 FIVB Challenger Cup - Portugalsko - muži

finále: Česká republika - Portugalsko 1:3 (25:18, 22:25, 19:25, 16:25)

Volejbal na facebooku
Generální partner
© ČVS 2015-2018