Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Nela Wágnerová

Rok narození: 2003
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Brno I
Započítané body v žebříčku:
Celkové body v žebříčku: 0 Žebříček
Žebříček ke dni:

Turnaje

TurnajDatumUmístěníBody
UNIQA Mistrovství České republiky do 17 let / Brno (Viktoria) 29.6.2019 7 50
Český pohár (celostátní) / Brno (Sokolák) 22.6.2019 7 72
Český pohár (celostátní) / Brno (Sokolák) 22.6.2019 7 36
Kadetský pohár (celostátní) / Opava (Happy Sport) 16.6.2019 9 24
Kadetský pohár (celostátní) / Kutná Hora 9.6.2019 9 24
Kadetský pohár (celostátní) / Praha (Strahov) 26.5.2019 5 36
UNIQA Mistrovství České republiky do 18 let / Opava (Happy Sport) 18.5.2019 13 15
UNIQA Mistrovství České republiky do 18 let / Opava (Happy Sport) 18.5.2019 13 30
Kadetský pohár (celostátní) / Brno (Sokolák) 12.5.2019 5 36
Český pohár (celostátní) / Brno (Sokolák) 4.5.2019 23 6
Český pohár (celostátní) / Brno (Sokolák) 4.5.2019 23 12
UNIQA Halové mistrovství ČR U18 / Praha (Ládví) 20.4.2019 17 12
UNIQA Halové mistrovství ČR U18 / Praha (Ládví) 20.4.2019 17 6
Zimní turnaj - 4. kolo / Brno (Centrum Viktoria) 7.4.2019 5 48
Zimní turnaj - 4. kolo / Brno (Centrum Viktoria) 7.4.2019 5 24
Zimní pohár / Sokol Brno I. 30.3.2019 4 56
Zimní pohár / Sokol Brno I. 30.3.2019 4 28
Zimní pohár / Sokol Brno I. 26.1.2019 13 12
Zimní pohár / Sokol Brno I. 26.1.2019 13 24
Pražská junior beachliga - 3. kolo / Praha Domyno 16.12.2018 4 56.4
Pražská junior beachliga - 3. kolo / Praha Domyno 16.12.2018 4 28.2
Český pohár (celostátní) / Praha, Pankrác 15.7.2018 17 12
Český pohár (celostátní) / Praha, Pankrác 15.7.2018 17 24
Kadetský pohár / Pelhřimov, Beachwell 23.6.2018 9 24
Kadetský pohár / Praha, Beach Club Strahov 17.6.2018 9 24
Kadetský pohár / Praha, Střešovice 10.6.2018 5 36
Kadetský pohár (oblastní) / Brno, Sokolák 3.6.2018 5 24
HAPPY SPORT Český pohár / Opava, Happy Sport 2.6.2018 17 24
HAPPY SPORT Český pohár / Opava, Happy Sport 2.6.2018 17 12
Kadetský pohár U17 / Zlín 27.5.2018 5 36
Český pohár (oblastní) / Zlín 26.5.2018 9 16
Český pohár (oblastní) / Zlín 26.5.2018 9 32
HAPPY SPORT Kadetský pohár / Opava, Happy Sport 20.5.2018 5 36
Český pohár (oblastní) / Brno, Sokolák 5.5.2018 9 16
Český pohár (oblastní) / Brno, Sokolák 5.5.2018 9 32
UNIQA Halové mistrovství ČR U18 / Praha (Beachclub Strahov) 21.4.2018 17 6
UNIQA Halové mistrovství ČR U18 / Praha (Beachclub Strahov) 21.4.2018 17 9
Kadetský pohár (oblastní) / Pelhřimov 7.5.2017 9 20
© ČVS 2015-2018