1. | VK Lvi Praha |
2. | Kladno volejbal cz |
3. | VK Dukla Liberec |
4. | VK Jihostroj České Budějovice |
5. | ČEZ Karlovarsko |
6. | VK Trox Příbram |
7. | AERO Odolena Voda |
8. | Volejbal Brno | |
9. | Black Volley Beskydy | |
10. | VK Benátky nad Jizerou | |
11. | Fatra Zlín | |
12. | VK Ostrava | |
13. | SKV Ústí nad Labem |
1. | Šelmy Brno | |
2. | VK Prostějov | |
3. | VK Dukla Liberec | |
4. | PVK Olymp Praha | |
5. | TJ Ostrava |
S blížícím se začátkem letní beachvolejbalové sezóny 2019 přikládám termíny NT a MČR mládeže v jednotlivých kategoriích, abyste si mohli s dostatečným předstihem naplánovat přípravu. O místech pro jednotlivé šampionáty ještě probíhají jednání a budete o nich včas informováni.
Hlavním kritériem pro postup na jednotlivá Mistrovství Evropy bude Mistrovství České republiky dané kategorie.
O postupová místa na Mistrovství světa U21 v Thajsku budeme hrát na nominačním turnaji, který proběhne v průběhu týdne (středa+čtvrtek) a je omezený počtem 6 týmů pro ženy a 6 týmů pro muže. Termín týmových přihlášení na tento nominační turnaj bude s velkou pravděpodobností v polovině dubna, přesné datum a další náležitosti s tím související včas zveřejníme.
15. - 16. 5. 2019 nominační turnaj na MS U21, vítěz postupuje na MS U21 Thajsko (19. - 23. 6. 2019)
18. - 19. 5. 2019 Mistrovství České republiky U18, vítěz postupuje na ME U18 v Badenu (13. - 16. 6. 2019)
25. - 26. 5. 2019 Mistrovství České republiky U20, vítěz postupuje na ME U20 v Goteborgu (27. - 30. 6. 2019)
8. - 9. 6. 2019 Mistrovství České republiky U22, vítěz postupuje na ME U22 v Antalyi (11. - 14. 7. 2019)
Manažer reprezentace mládeže, Přemysl Kubala
Editace: Petr Sixta
TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 3:1 (20:25, 25:21, 25:23, 25:23), TJ Sokol Dobřichovice – TJ Slavia Hradec Králové 2:3 (22:25,...
Hermannová / Štochlová – Klinger D. / Klinger R. (AUT) 1:2 (21:23, 23:21, 13:15)
Ahtiainen / Lahti (FIN) – Hermannová / Štochlová 2:0 (kontumačně), Hermannová / Štochlová – Elize Maia / Thamela (BRA) 2:1 (21:14, 19:21, 16:14)
Trousil / Westphal – Schalk / Bourne (USA) 0:2 (11:21, 16:21), Šépka / Sedlák – Ermacora / Waller (AUT) 0:2 (19:21, 19:21)
čtvrtfinále: Mol / Sørum (NOR) – Perusič / Schweiner 2:1 (21:17, 23:21, 15:12)
Perušič / Schweiner – van de Velde / Immers (NED) 0:2 (21:23, 21:19), Perušič / Schweiner - George / Andre (BRA) 2:0 (21:17, 21:16)