UNIQA Halové mistrovství ČR U22 / Praha (Beachklub Ládví)


kategorie: Muži
7. 4. 2018 - 8. 4. 2018

Poznámka 3. 4. 2018:

Hráči si utkání kvalifikace "pískají" navzájem. Hráči hrající druhé kolo jsou povinni řídit kolo první. Start kvalifikace je ve 14 hodin.

-----------------------------------------------------------------------------

Pouze pro hráče narozené 1. 1. 1997 a později. Po standardní uzávěrce přihlášek bude provedena kontrola věku!


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1d1kdAzfQ8lCBPYolJ7eWdEmiz9J2WA-Rt55OrhQYIb8/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Melmuka Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00
2 Marek Šulc VK Lvi Praha, z.s. 27.00 Jan Velich Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 27.00
3 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
4 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
5 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 18.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 18.00
5 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 18.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 18.00
7 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 15.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 15.00
7 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 15.00 Jan Charvát VK Lvi Praha, z.s. 15.00
9 Ondřej Nejedlý Sportovní klub Meteor Praha 12.00 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
9 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 12.00
9 Jakub Vála Beach Service club z.s. 12.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
13 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 9.00 David Kubát Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 9.00
13 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 9.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 9.00
13 Jan Bíl Beachpoint z. s. 9.00 Marek Perry Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 9.00
13 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 9.00 Martin Kop VK Lvi Praha, z.s. 9.00
17 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 6.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 6.00
17 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Adam Podroužek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
17 Ondřej Zatloukal Beachklub Ládví z.s. 6.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 6.00
17 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 6.00 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 6.00
17 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 6.00 František Knobloch Prague beach team, z.s. 6.00
17 Martin Farář 6.00 Jakub Novotný Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 6.00
17 Jan Knapek Beachklub Ládví z.s. 6.00 Matouš Pčola 6.00
17 Jakub Váňa "SK Prosek Praha" 6.00 Dominik Stasiowski Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 6.00
25 Matěj Emmer Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 3.00 Jakub Selinger Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 3.00
25 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 3.00 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 3.00
25 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 3.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 3.00
28 Radek Drahokoupil VK Karlovarsko, z.s. 1.50 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018