UNIQA Halové mistrovství ČR U22 / Praha (Beachklub Ládví)


kategorie: Ženy
7. 4. 2018 - 8. 4. 2018

Poznámka 3. 4. 2018:

Hráči si utkání kvalifikace "pískají" navzájem. Hráči hrající druhé kolo jsou povinni řídit kolo první. Start kvalifikace je ve 14 hodin.

-----------------------------------------------------------------------------

Pouze pro hráčky narozené 1. 1. 1997 a později. Po standardní uzávěrce přihlášek bude provedena kontrola věku!


Online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/13msldN6s96xvW0LgS8HCPoj8pn0_mOo7uv4cfzcNjKs/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
2 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 27.00
3 Kristýna Pavlovská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Tereza Helanová 24.00
4 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 21.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 21.00
5 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
5 Lucie Kroupová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 18.00 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 18.00
7 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 15.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
7 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 15.00 Šárka Semerádová Volejbal Přerov, z.s. 15.00
9 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 12.00 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 12.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Anita Hájková Beach Service club z.s. 12.00 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 12.00
9 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 9.00
13 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Adéla Jílková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Klára Trunečková VSK ČVUT Praha z.s. 9.00 Dorota Kohoutová TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 9.00
13 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 9.00
17 Barbora Vojtíšková VSK ČVUT Praha z.s. 6.00 Kateřina Havrlantová VSK ČVUT Praha z.s. 6.00
17 Veronika Šritterová Prague beach team, z.s. 6.00 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 6.00
17 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Tereza Štěpánková 6.00
17 Klára Toušková TJ Orion Praha, z.s. 6.00 Radka Horáková 6.00
17 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Nikol Součková Beach Service club z.s. 6.00 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 6.00
17 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 6.00 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 6.00
17 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 6.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
25 Aneta Bařinová SK HAMR, z.s. 3.00 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 3.00
25 Nela Roštoková Beachclub Strahov, z.s. 3.00 Laura Thonová Beachclub Strahov, z.s. 3.00
27 Barbora Vosátková Beach Service club z.s. 1.50 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 1.50
27 Veronika Trojanovičová Beachclub Strahov, z.s. 1.50 Natálie Ratajová Beach Service club z.s. 1.50
27 Adéla Kolesnáčová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 1.50 Lenka Hornová Volejbal Domažlice, z.s. 1.50
27 Vanesa Švechovičová Beach Service club z.s. 1.50 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 1.50
27 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 1.50 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 1.50
27 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 1.50 Zuzana Holšánová Beach Service club z.s. 1.50
27 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 1.50 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 1.50
27 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 1.50 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 1.50
© ČVS 2015-2018