Český pohár / Praha, Beach club Strahov


kategorie: Muži
9. 6. 2018 - 10. 6. 2018

Uzávěrka volného odhlášení je posunutá na čtvrtek v 12:00, viz aktualizace Hracího řádu (v4).


Online výsledky

Uvedené časy zahájení utkání jsou pouze orientační!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ps1-Bfhr9Gb_f1QRfaPeETzHlnQHSifpnyGjA4OO2Tw/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 54.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 54.00
3 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 48.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 48.00
4 Jakub Vála Beach Service club z.s. 42.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 42.00
5 Jakub Gála Kladno volejbal cz 36.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 36.00
5 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 36.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 36.00
5 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 36.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 36.00
5 Roman Reismüller Volejbal Sokolov, z.s. 36.00 Pavel Rotrekl Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
9 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Martin Melmuka Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 František Knobloch Prague beach team, z.s. 24.00
9 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 24.00 Lukáš Dvořák VK Lvi Praha, z.s. 24.00
9 Michal Hovorka SVK 24.00 Ján Namešanský SVK 24.00
9 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 24.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 24.00
9 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 24.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 24.00
9 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
17 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 12.00 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Jan Mitušina VK Lvi Praha, z.s. 12.00
17 Jan Procházka TJ Slovan Chabařovice, z.s. 12.00 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 12.00
17 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 12.00
17 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 12.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 12.00
17 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 12.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 12.00
17 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
17 Jan Bíl Beachpoint z. s. 12.00 Oskar Hofman Beachpoint z. s. 12.00
25 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 6.00
25 Jan Štětka SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 6.00 Jiří Kořínek SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 6.00
25 Matěj Lex Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 6.00 Jakub Henzl Volejbalový klub Ostrava, z.s. 6.00
25 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 6.00 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 6.00
25 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 6.00 Marek Brychta Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 6.00
25 Martin Václavík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 6.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 6.00
25 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 6.00 Daniel Čech Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 6.00
25 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 6.00 David Kubát Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 6.00
33 Peter Sova SVK 3.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 3.00
33 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 3.00
33 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 3.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 3.00
36 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 1.50 Ondrej Spisiak SVK 1.50
36 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.50 Nuredin Hijazi Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 1.50
36 Jan Knapek Beachklub Ládví z.s. 1.50 Matouš Pčola 1.50
36 Adam Procházka SK Dansport Praha, z.s. 1.50 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 1.50
36 Tomáš Bíl Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 1.50 Ondřej Mokrý Beachpoint z. s. 1.50
© ČVS 2015-2018