Český pohár / Litoměřice


kategorie: Muži
23. 6. 2018 - 24. 6. 2018

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Martin Bárta Beach Service club z.s. 54.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 54.00
3 Filip Habr Kladno volejbal cz 48.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 48.00
4 Robert Kufa Beach Service club z.s. 42.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 42.00
5 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 36.00 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 36.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 54.00
7 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 30.00 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 30.00
7 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 30.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 30.00
9 Jakub Holčík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 24.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Dominic Goliath RSA 24.00 Leo Williams RSA 24.00
9 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 24.00 Jan Procházka TJ Slovan Chabařovice, z.s. 24.00
9 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 24.00 Miloslav Marel Volejbal Praga, z.s. 24.00
13 Jiří Plachý TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 18.00 Dominik Ducháč VK Dukla Liberec 18.00
13 Radek Wencl Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 18.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 18.00
13 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Matěj Kollár SVK 18.00
13 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 18.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 18.00
17 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Martin Farář 12.00 Jakub Novotný Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 12.00
17 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 12.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 12.00
17 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 12.00 Jan Vodička VK Lvi Praha, z.s. 12.00
17 Jan Mitušina VK Lvi Praha, z.s. 12.00 Martin Kočka VK Lvi Praha, z.s. 12.00
17 David Kubát Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 12.00 Ondřej Zatloukal Beachklub Ládví z.s. 12.00
17 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 12.00 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 12.00
17 Jan Knapek Beachklub Ládví z.s. 12.00 Matouš Pčola 12.00
© ČVS 2015-2018