GRAFICO Český pohár / Opava, Happy Sport


kategorie: Ženy
12. 5. 2018 - 13. 5. 2018

Online rozpis a výsledky zápasů:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1jo7oORHCWo3KYg3y7y-sze0hdjEzPnPxGWABw5mfA9E/edit?usp=sharing

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poznámka 8. 5. 2018:

Kapacita hlavní soutěže je snížena na 24 dvojic, hrací model H24-2KO. Bude se hrát na 3 hracích kurtech. Kvalifikace se nekoná.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Daniela Resová Beachklub Ládví z.s. 60.00
2 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 54.00 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 54.00
3 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 48.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 48.00
4 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 42.00
5 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 36.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 36.00
5 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 36.00
7 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 30.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00
7 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 30.00 Gabriela Kozmík Tomášeková SVK 45.00
9 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 24.00 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 24.00
9 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Magda Králíková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00
9 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 24.00
9 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
13 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Tereza Helanová 18.00 Kristýna Pavlovská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Veronika Šikralová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
13 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 18.00
17 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Tereza Štěpánková 12.00
17 Jana Mikulajová VK AUSTIN Vsetín z.s. 12.00 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Anna Fauová Sportovní klub Meteor Praha 12.00 Denisa Kepplová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Klára Žarnovická Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00
17 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Kateřina Pokorná TJ KRALUPY, z.s. 12.00 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018