Letní pohár / Brno, Kamechy


kategorie: Muži
12. 5. 2018 - 13. 5. 2018

Online rozpis a výsledky zápasů:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1n35bRfqLW550Zsi-ifnZC1HsKSuol5t07UQG7nU9Cy0/edit?usp=sharing

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poznámka 9. 5. 2018:

Kvalifikace začne v pátek v 14:00.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 36.00
3 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 32.00 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 32.00
4 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 28.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 28.00
5 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 24.00 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 24.00
5 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
7 Martin Bárta Beach Service club z.s. 20.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 20.00
7 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 20.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 20.00
9 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 16.00
9 Pavel Kolář Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 16.00 Martin Klapal Volejbal Brno, a.s. 16.00
9 Aleš Kala 16.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.00 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 16.00
13 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 12.00 Dalibor Michalec Beach Volley Club Olomouc 12.00
13 Marek Šimko START B6, z.s. 12.00 Michal Růčka Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 12.00
13 Michal Hovorka SVK 12.00 Ján Namešanský SVK 12.00
13 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00 Jiří Moučka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 12.00
17 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 8.00 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 8.00
17 Michal Paul Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 8.00 Tomáš Biječek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 8.00
19 Jan Knapek Beachklub Ládví z.s. 4.00 Matouš Pčola 4.00
19 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 4.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 4.00
19 Ondřej Nejedlý Sportovní klub Meteor Praha 4.00 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00
19 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 4.00 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00
19 Jan Mitušina VK Lvi Praha, z.s. 4.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 4.00
19 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 4.00 Martin Farář 4.00
© ČVS 2015-2018