TEXOLL Letní pohár / Olomouc


kategorie: Muži
2. 6. 2018 - 3. 6. 2018

Poznámka 31. 5. 2018:

Kvalifikace bude začínat na 4 hracích kurtech.

Poznámka 30. 5. 2018:

Kvalifikace začne v pátek v 14:00. Každá kategorie bude hrát na 2 hracích kurtech. K dispozici bude jeden společný rozcvičovací kurt.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Khr31h6xLZ4AFhIGLhoI5RS-egcWCMvJXtBWHbfKm2E/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 30.00
2 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 27.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 27.00
3 Dalibor Michalec Beach Volley Club Olomouc 24.00 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 24.00
4 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 21.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 21.00
5 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
5 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Jakub Moštěk TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 18.00
7 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00 Aleš Kala 15.00
7 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
9 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 12.00
9 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 12.00 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00
9 Jaroslav Bláha Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 12.00 Adam Mrázek Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 12.00
9 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 12.00 Matěj Štika Volejbal Ostrava, s.r.o. 12.00
13 Martin Brka SKUP Olomouc, z.s. 9.00 Pavel Holuša SKUP Olomouc, z.s. 9.00
13 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 9.00 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 9.00
13 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 13.50 Jakub Kubala VK Dukla Liberec 9.00
13 Jan Hanák Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 9.00 Lukáš Brídl Volejbalové sdružení Drásov 9.00
17 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 6.00 Jan Mitušina VK Lvi Praha, z.s. 6.00
17 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.00 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00
17 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 6.00 Daniel Čech Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 6.00
20 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 3.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 3.00
20 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 3.00
20 Michal Šenkeřík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.00 Tomáš Slovák Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 3.00
© ČVS 2015-2018