Vratislavický Letní pohár / Vratislavice


kategorie: Ženy
12. 8. 2018

Poznámka 9. 8. 2018:

Pokud bude v pátek v 20:00 v kvalifikaci 7 dvojic, pak bude aplikován systém Q7, tj. 3 nejlepší z kvalifikace postupují přímo do hlavní soutěže, zbylé 4 dvojice se utkají o 3 postupová místa. Začátek prvních zápasů kvalifikace stanoven na sobotu 11. 8. v 16 hod.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CoM6GjYof0aWxUPUcCf468c2Hp0PF72aGjdHJKDGb6U/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 30.00 Kateřina Nováková TJ Slovan Chabařovice, z.s. 30.00
2 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 27.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 27.00
3 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 24.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00
4 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 21.00 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 21.00
5 Jana Mikulajová VK AUSTIN Vsetín z.s. 18.00 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
5 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 18.00 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 18.00
5 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
5 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 18.00 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 18.00
9 Andrea Hýblová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 12.00 Markéta Hýblová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 12.00
9 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 12.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
9 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00 Lucie Pokorná Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 12.00
9 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 12.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 9.00
13 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 9.00 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Michaela Brunclíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
13 Šárka Votrubcová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 9.00 Iva Ackermanová Tělovýchovná jednota Lokomotiva Liberec I, z.s. 9.00
17 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018