Super Cup / Uherské Hradiště


kategorie: Muži
7. 7. 2018 - 8. 7. 2018

Poznámka 5. 7. 2018:

Kvalifikace mužů začne v pátek v 12:00.

Poznámka 27. 6. 2018:

Pro turnaje Super Cup v U. Hradišti a paralelní Letní pohár ve Zlíně budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup (dále SC) i Letní pohár (dále LP). Po skončení svých utkání v kvalifikaci SC musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Dvojice se může zúčastnit LP pouze v případě vyřazení z turnaje SC.
  • Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1saHvPM8cuiLy5oUqTZSX5cbei11hCjNdiJHPHGSzDhs/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 Leo Williams RSA 90.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 90.00
3 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 80.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 80.00
4 David Kufa SK HAMR, z.s. 70.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 70.00
5 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 60.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 60.00
5 Ján Namešanský SVK 60.00 Michal Hovorka SVK 60.00
7 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 50.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 50.00
7 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
9 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 40.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 40.00
9 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
9 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 60.00 František Knobloch Prague beach team, z.s. 40.00
9 Martin David Vavřinec Kladno o.s. 40.00 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 40.00
13 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 30.00
13 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 30.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 30.00
13 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
13 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
17 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Tomáš Karský Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 20.00
17 Josef Havlas VK Lvi Praha, z.s. 20.00 Matyáš Ježek VK Lvi Praha, z.s. 20.00
17 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 20.00 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
17 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 20.00 Daniel Čech Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 20.00
21 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 10.00 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 10.00
21 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 10.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 10.00
21 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 10.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 10.00
21 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 10.00 Adam Podroužek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
© ČVS 2015-2018