Super Cup / Uherské Hradiště


kategorie: Ženy
6. 7. 2018 - 8. 7. 2018

Poznámka 5. 7. 2018:

Kvalifikace žen začne v pátek v 9:15, hlavní soutěž žen začne v pátek v 15:00.

Poznámka 27. 6. 2018:

Pro turnaje Super Cup v U. Hradišti a paralelní Letní pohár v Brně budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup (dále SC) i Letní pohár (dále LP). Po skončení svých utkání v kvalifikaci a/nebo páteční části hlavní soutěže SC, musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Dvojice se může zúčastnit LP pouze v případě vyřazení z turnaje SC.
  • Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/14semXT8ATyoP23tHdCU1ea7sOovAeyn01HAVGJygS2U/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 100.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 100.00
2 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 80.00 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 80.00
4 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
5 Michaela Kubíčková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 60.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 60.00
5 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 60.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00
7 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 50.00 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 50.00
7 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 50.00
9 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Silvia Poszmiková SVK 40.00
9 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 40.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 40.00
9 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 60.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
9 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
13 Jana Mikulajová VK AUSTIN Vsetín z.s. 30.00 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
13 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 30.00 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 30.00
13 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 30.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
13 Jana Šimanicová SVK 30.00 Magdalena Kováčiková SVK 30.00
17 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 20.00
17 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 20.00
17 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
17 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 20.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 20.00
21 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 10.00 Lucie Vokounová Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Skvrňany 10.00
21 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 10.00 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018