Super Cup / Praha, Beach Club Ládví


kategorie: Ženy
15. 6. 2018 - 17. 6. 2018

Uzávěrka volného odhlášení je posunutá na čtvrtek v 12:00, viz aktualizace Hracího řádu (v4).

Poznámka 8. 6. 2018:

Pro turnaje Super Cup na Ládví a paralelní Letní pohár v Braníku budou v platnosti tyto úpravy:

  • Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup (dále SC) i Letní pohár (dále LP). Po skončení svých utkání v kvalifikaci a/nebo páteční části hlavní soutěže SC, musí neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o svém výsledku a tedy o své účasti na LP. Dvojice se může zúčastnit LP pouze v případě vyřazení z turnaje SC.
  • Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic. Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

INFORMACE PRO FANOUŠKY:

Pro vstup do areálu je nutné mít platnou vstupenku. Hráči vstupenku mít nemusí. Vstupenku je možné si vygenerovat zde: https://www.eventbrite.co.uk/e/super-cup-tickets-46531431765 s promo kódem “hraci”. Takto vygenerovaná vstupenka přijde emailem a je zdarma.

 


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MkqPbDGE0GuYi02e7RcYsOuSnMJRsQdYG5e9Vg1Knbs/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 Michala Kvapilová Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 90.00
3 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 80.00 Tereza Pluhařová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 80.00
4 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 70.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 70.00
5 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Daniela Resová Beachklub Ládví z.s. 60.00
5 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 60.00
7 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 50.00
7 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 50.00 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 50.00
9 Michaela Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Michaela Bláhová Vavřinec Kladno o.s. 40.00
9 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Silvia Poszmiková SVK 40.00
9 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 40.00 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 40.00
9 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
13 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 30.00 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 30.00
13 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
13 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
13 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Veronika Šteflová Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. 30.00
17 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 20.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
17 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 20.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 20.00
17 Jana Šimanicová SVK 20.00 Magdalena Kováčiková SVK 20.00
17 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 20.00 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 20.00
21 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 10.00 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 10.00
21 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
21 Tereza Helanová 10.00 Kristýna Pavlovská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
21 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 10.00
21 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Jana Mikulajová VK AUSTIN Vsetín z.s. 10.00
21 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 10.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 10.00
21 Denisa Kepplová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Anna Fauová Sportovní klub Meteor Praha 10.00
21 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
© ČVS 2015-2018