Reprezentace
27. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - CRO
Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Samsung Cup, Brno

15. 5. 2010 - 16. 5. 2010

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Markéta Sluková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 50.00 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 50.00
2 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 45.00
3 Soňa Nováková VK Brno, z.s. 40.00 Tereza Tobiášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
4 Natália Dubovcová SVK 0.00 Dominika Nestarcová 0.00
5 Šárka Židová 30.00 Ilona Šotkovská 30.00
6 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 30.00
8 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 25.00 Hana Dopitová VSK ČVUT Praha z.s. 25.00
9 Dana Fučíková TJ ABC Braník, z.s. 20.00 Šárka Nakládalová SK HAMR, z.s. 20.00
10 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 20.00 Klára Pecháčková Just Sport and fun z.s. 20.00
11 Hana Valešová Prague beach team, z.s. 20.00 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 20.00
12 Adéla Chalcarzová 20.00 Michala Kvapilová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00
13 Eva Weissová 15.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
14 Ivana Pilavková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 15.00 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 15.00
15 Romana Elblová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 15.00 Michaela Holystová S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 15.00
16 Marie Reiterová Volejbalový klub Rokycany 15.00 Martina Bonnerová SK HAMR, z.s. 15.00
17 Irena Pokorná Vavřinec Kladno o.s. 10.00 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
18 Martina Špalková Volejbal Přerov, z.s. 10.00 Veronika Nucová Volejbal Přerov, z.s. 10.00
19 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 10.00
20 Markéta Hudcová VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 10.00 Miroslava Rašínová Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 10.00
21 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 5.00 Tereza Ostranská TJ JUNIOR Brno, z.s. 5.00
22 Šárka Hejzlarová 5.00 Marta Štulíková 5.00
23 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 5.00 Sandra Skarková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 5.00
24 Petra Hejlová 5.00 Kristýna Hejlová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 5.00
25 Martina Sniegoňová 2.50 Gina Balounová Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno 2.50
26 Viktorie Petříková TJ Sokol Jehnice, z.s. 2.50 Michaela Trandová 2.50
© ČVS 2015-2018