Pražská beachliga - 2. kolo / Praha Domyno

10. 11. 2018

Odkaz na web turnaje: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=215

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Kapacita: 36 dvojic (pokud bude do 20ti dvojic, hraje se jedna liga; pokud bude 21 a více, hrají se 2 nezávislé ligy o 16 dvojicích a zbytku, viz. pravidla beachligy)

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 František Knobloch Volejbalový klub Příbram z.s. 30.00 Martin Melmuka TJ Orion Praha, z.s. 30.00
2 Martin Bárta Just Sport and fun z.s. 26.70 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 26.70
3 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 23.80 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 23.80
4 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 21.20 Ondřej Šotola Beachclub Strahov, z.s. 21.20
5 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 18.90 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 18.90
5 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.90 Jan Berčík Just Sport and fun z.s. 18.90
5 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 18.90 Vít Beneš VK Karlovarsko, z.s. 18.90
5 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 18.90 Petr Beneš Prague beach team, z.s. 18.90
9 Ondřej Rédl Just Sport and fun z.s. 11.70 Ondřej Pohl Just Sport and fun z.s. 11.70
10 Jan Mitušina VK Lvi Praha, z.s. 10.40 Jan Mrkous Tělovýchovná jednota PRAGA 10.40
11 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.20 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.20
11 Ondřej Heřman Just Sport and fun z.s. 9.20 Daniel Kolouch Just Sport and fun z.s. 9.20
13 Matěj Ruml Just Sport and fun z.s. 7.30 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 7.30
14 Filip Šantrůček Just Sport and fun z.s. 6.50 Matěj Šupka Just Sport and fun z.s. 6.50
15 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 5.70 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 5.70
17 Jan Předota Prague beach team, z.s. 11.70 Radim Hašek Prague beach team, z.s. 11.70
18 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.40 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.40
19 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 9.20 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 9.20
20 Tomáš Nejedlík SK HAMR, z.s. 8.20 Šimon Odvárko SK HAMR, z.s. 8.20
21 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.30 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.30
22 Tomáš Vála Just Sport and fun z.s. 6.50 Jan Beran Just Sport and fun z.s. 6.50
© ČVS 2015-2018