Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Český pohár, Strahov

29. 5. 2010 - 30. 5. 2010

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 30.00 Dana Fučíková TJ ABC Braník, z.s. 30.00
2 Šárka Nakládalová SK HAMR, z.s. 27.00 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
3 Kateřina Jelínková Prague beach team, z.s. 24.00 Hana Dopitová VSK ČVUT Praha z.s. 24.00
4 Tereza Náglová TJ ABC Braník, z.s. 21.00 Adéla Chalcarzová 21.00
5 Šárka Židová 18.00 Martina Bonnerová SK HAMR, z.s. 18.00
6 Jaroslava Mörwicková - Bajerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Irena Pokorná Vavřinec Kladno o.s. 18.00
7 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov 15.00 Eliška Krejčí Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 15.00
8 Michala Kvapilová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 15.00 Markéta Hanzlová Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 15.00
9 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00 Klára Pecháčková Just Sport and fun z.s. 12.00
10 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00 Ivana Pilavková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00
11 Hana Valešová Prague beach team, z.s. 12.00 Barbora Davidová 12.00
12 Šárka Hejzlarová 12.00 Marta Štulíková 12.00
13 Kateřina Pešťáková 9.00 Zuzana Hotová Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 9.00
14 Gina Balounová Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno 9.00 Martina Sniegoňová 9.00
15 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 9.00 Marcela Zajíčková Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 9.00
16 Laura Holubcová VK Dukla Liberec 9.00 Kateřina Kočiová VK Prostějov, spolek 9.00
17 Blanka Strnadová Volejbalový klub TJ Lanškroun, z.s. 6.00 Veronika Zachařová Volejbalový klub TJ Lanškroun, z.s. 6.00
18 Michaela Honková 6.00 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 6.00
19 Iva Dvořáková Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Eliška Marečková TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018