Pražská beachliga - 3. kolo / Praha Hamr Záběhlice

8. 12. 2018

Odkaz na web turnaje: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=226

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Kapacita: 36 dvojic (pokud bude do 20ti dvojic, hraje se jedna liga; pokud bude 21 a více, hrají se 2 nezávislé ligy o 16 dvojicích a zbytku, viz. pravidla beachligy)

Uzávěrka: Čt 6.12.2018 23:59

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 30.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 30.00
2 Martin Bárta Just Sport and fun z.s. 26.70 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 26.70
3 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 35.70 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 23.80
4 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 21.20 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 21.20
5 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.90 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.90
5 Martin Melmuka TJ Orion Praha, z.s. 18.90 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.35
5 Václav Berčík Just Sport and fun z.s. 28.35 Ondřej Pohl Just Sport and fun z.s. 18.90
5 Ondřej Heřman Just Sport and fun z.s. 18.90 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 18.90
9 Jan Livora Just Sport and fun z.s. 11.70 Jakub Vála Just Sport and fun z.s. 17.55
10 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 10.40 Zdeněk Helvich Tělocvičná jednota Sokol Hostivař 10.40
11 Jan Mitušina VK Lvi Praha, z.s. 9.20 Jan Mrkous Tělovýchovná jednota PRAGA 9.20
11 Tomáš Livora Just Sport and fun z.s. 9.20 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 9.20
13 Matěj Kollár SVK 7.30 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.30
14 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.50 David Kubát Tělovýchovná jednota PRAGA 6.50
15 Jan Berčík Just Sport and fun z.s. 5.70 Jakub Čadek Just Sport and fun z.s. 5.70
17 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 11.70 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 11.70
18 Matěj Šupka Just Sport and fun z.s. 10.40 Matěj Ruml Just Sport and fun z.s. 10.40
19 Jan Předota Prague beach team, z.s. 9.20 Ondřej Beneš TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 9.20
20 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.20 David Polák Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.20
21 Matěj Procházka Prague beach team, z.s. 7.30 Ondřej Šimša Prague beach team, z.s. 7.30
22 Filip Šantrůček Just Sport and fun z.s. 6.50 Viktor Kohout Just Sport and fun z.s. 6.50
23 Viktor Dostál Just Sport and fun z.s. 5.70 Daniel Kolouch Just Sport and fun z.s. 5.70
23 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.70 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.70
25 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 4.40 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 4.40
26 Nuredin Hijazi Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.90 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.90
27 Tomáš Lapáček SK HAMR, z.s. 3.40 Jakub Nečas SK HAMR, z.s. 3.40
27 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.40 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.40
29 Tomáš Nejedlík SK HAMR, z.s. 2.60 Šimon Odvárko SK HAMR, z.s. 2.60
30 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 2.30 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 2.30
31 Tomáš Vála Just Sport and fun z.s. 2.00 Jan Beran Just Sport and fun z.s. 2.00
31 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.00 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.00
33 Jiří Dostál Just Sport and fun z.s. 1.60 Mikuláš Plšek Just Sport and fun z.s. 1.60
© ČVS 2015-2018