Pražská beachliga - 3. kolo / Praha Hamr Záběhlice


kategorie: Muži
8. 12. 2018

Odkaz na web turnaje: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=226

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Kapacita: 36 dvojic (pokud bude do 20ti dvojic, hraje se jedna liga; pokud bude 21 a více, hrají se 2 nezávislé ligy o 16 dvojicích a zbytku, viz. pravidla beachligy)

Uzávěrka: Čt 6.12.2018 23:59

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 30.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 30.00
2 Martin Bárta Beach Service club z.s. 26.70 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 26.70
3 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 35.70 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 23.80
4 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 21.20 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 21.20
5 Oskar Hofman Beachpoint z. s. 18.90 Jan Bíl Beachpoint z. s. 18.90
5 Martin Melmuka Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.90 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.35
5 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 28.35 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 18.90
5 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 18.90 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 18.90
9 Jan Livora Beach Service club z.s. 11.70 Jakub Vála Beach Service club z.s. 17.55
10 Milan Volek Universitní sportovní klub Slávie 10.40 Zdeněk Helvich Vysokoškolský sportovní klub Přírodní vědy UK Praha, spolek 10.40
11 Jan Mitušina VK Lvi Praha, z.s. 9.20 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 9.20
11 Tomáš Livora Beach Service club z.s. 9.20 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 9.20
13 Matěj Kollár SVK 7.30 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.30
14 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.50 David Kubát Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 6.50
15 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 5.70 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 5.70
17 Michael Kuryl SK ECOS - oddíl volejbalu 11.70 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 11.70
18 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 10.40 Matěj Ruml Prague beach team, z.s. 10.40
19 Jan Předota Prague beach team, z.s. 9.20 Ondřej Beneš Prague beach team, z.s. 9.20
20 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.20 David Polák Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.20
21 Matěj Procházka Prague beach team, z.s. 7.30 Ondřej Šimša Prague beach team, z.s. 7.30
22 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 6.50 Viktor Kohout Beach Service club z.s. 6.50
23 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 5.70 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 5.70
23 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.70 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.70
25 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 4.40 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 4.40
26 Nuredin Hijazi Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.90 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.90
27 Tomáš Lapáček SK HAMR, z.s. 3.40 Jakub Nečas SK HAMR, z.s. 3.40
27 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.40 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.40
29 Tomáš Nejedlík SK HAMR, z.s. 2.60 Šimon Odvárko 2.60
30 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 2.30 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 2.30
31 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 2.00 Jan Beran Beach Service club z.s. 2.00
31 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.00 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.00
33 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 1.60 Mikuláš Plšek Beachpoint z. s. 1.60
© ČVS 2015-2018