Pražská beachliga - 4. kolo / Praha ABC Braník

6. 1. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Více info také zde: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=242

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Andrea Lorenzová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
2 Daniela Resová Beachklub Ládví z.s. 26.70 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 26.70
3 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 23.80 Hana Klimešová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 23.80
4 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 21.20 Kristýna Adamčíková VK Prostějov, spolek 21.20
5 Vanessa Hurníková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.90 Lucie Šeredová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 18.90
5 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.90 Adéla Sobotíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 18.90
7 Michaela Sedlatá Volleyball Nymburk z.s. 14.90 Svatava Haníková Volleyball Nymburk z.s. 14.90
7 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 14.90 Tereza Kotlasová Beachklub Ládví z.s. 14.90
9 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 11.70 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 11.70
9 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.70 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.70
11 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 9.20 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 9.20
11 Nikol Součková Just Sport and fun z.s. 9.20 Beáta Ročková Just Sport and fun z.s. 9.20
13 Lucie Vokounová Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Skvrňany 7.30 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 7.30
14 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.50 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.50
15 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.70 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 5.70
17 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 11.70 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 11.70
18 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 10.40 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 10.40
19 Erika Kotková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.20 Petra Mihálová Just Sport and fun z.s. 9.20
20 Veronika Janatková Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 8.20 Lenka Sabová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 8.20
21 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. 7.30 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 7.30
22 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 6.50 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 6.50
23 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 5.70 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 5.70
© ČVS 2015-2018