Pražská beachliga - 4. kolo / Praha ABC Braník


kategorie: Ženy
6. 1. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Více info také zde: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=242

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00
2 Daniela Resová Beachclub Strahov, z.s. 26.70 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 26.70
3 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 23.80 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 23.80
4 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 21.20 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 21.20
5 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 18.90 Lucie Šeredová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.90
5 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.90 Adéla Sobotíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 18.90
7 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 14.90 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 14.90
7 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 14.90 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 14.90
9 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 11.70 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 11.70
9 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.70 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.70
11 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 9.20 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 9.20
11 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.20 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 9.20
13 Lucie Vokounová Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Skvrňany 7.30 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 7.30
14 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.50 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.50
15 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.70 Lenka Mrázová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 5.70
17 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 11.70 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 11.70
18 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 10.40 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 10.40
19 Erika Kotková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.20 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 9.20
20 Veronika Janatková Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 8.20 Lenka Sabová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 8.20
21 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. 7.30 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 7.30
22 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 6.50 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 6.50
23 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 5.70 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 5.70
© ČVS 2015-2018