Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Pražská junior beachliga - 4. kolo / Praha Pankrác

Horáčkova 1100, Praha - Krč
13. 1. 2019

4. 1. 2019:

Změna místa konání - nově se turnaj odehraje v Praze na Beachklubu Pankrác.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Další info zde: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=246

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 40.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 40.00
2 František Knobloch Volejbalový klub Příbram z.s. 35.60 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 35.60
3 Matěj Šupka Just Sport and fun z.s. 31.70 Filip Šantrůček Just Sport and fun z.s. 31.70
4 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.20 Lukáš Měchura Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.20
5 Matyáš Martinovič Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.10 David Polák Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.10
5 Jakub Maršál Beachclub Strahov, z.s. 25.10 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 25.10
7 Michal Staněk Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 19.80 Jan Kořínek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 19.80
7 Tomáš Nejedlík SK HAMR, z.s. 19.80 Šimon Odvárko SK HAMR, z.s. 19.80
9 Kryštof Oliva Beachclub Strahov, z.s. 15.60 Martin Douda Beachclub Strahov, z.s. 15.60
10 Daniel Slunečko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 13.80 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 13.80
11 Matěj Pražan Beachclub Strahov, z.s. 12.20 Lukáš Koldovský Beachclub Strahov, z.s. 12.20
11 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.20 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.20
13 Tomáš Vála Just Sport and fun z.s. 9.60 Viktor Dostál Just Sport and fun z.s. 9.60
© ČVS 2015-2018