Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Pražská junior beachliga - 4. kolo / Praha Hamr Záběhlice

12. 1. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Další informace zde: http://beachliga.cz/tournament-detail.html?id=244

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
2 Andrea Lorenzová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.60 Barbora Janebová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.60
3 Vanessa Hurníková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 31.73 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 31.73
4 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.27 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.27
5 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.20 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.20
6 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 22.40 Hana Bednářová Beachklub Ládví z.s. 22.40
7 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. 19.87 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 19.87
7 Andrea Vilhumová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 19.87 Mariana Zezulková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 19.87
9 Magda Pavlíková Beachpoint z. s. 15.60 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 15.60
10 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 13.87 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 13.87
11 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.27 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.27
11 Pavlína Vrabcová SK HAMR, z.s. 12.27 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 12.27
13 Denisa Bozsokiová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.73 Jana Měšťanová Beachclub Strahov, z.s. 9.73
14 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 8.67 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 8.67
15 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 7.60 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 7.60
© ČVS 2015-2018