Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Pražská beachliga - 5. kolo / Praha ABC Braník

26. 1. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 František Knobloch Volejbalový klub Příbram z.s. 30.00
2 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 26.70 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 26.70
3 Martin Bárta Just Sport and fun z.s. 23.80 Ondřej Rédl Just Sport and fun z.s. 23.80
4 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 21.20 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 21.20
5 Vít Beneš VK Karlovarsko, z.s. 18.90 Štěpán Havlín Volejbal Modřany, z.s. 18.90
5 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.90 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.90
5 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 18.90 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 28.35
5 Jan Čirka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 18.90 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.90
9 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 11.70 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 11.70
9 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 11.70 Matěj Dvořák Tělovýchovná jednota Petřiny, z.s. 17.55
11 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 9.20 Roman Havlík Volejbalový klub Tišnov, z.s. 9.20
11 Ondřej Heřman Just Sport and fun z.s. 9.20 Jakub Čadek Just Sport and fun z.s. 9.20
13 Filip Šantrůček Just Sport and fun z.s. 7.30 Viktor Dostál Just Sport and fun z.s. 7.30
14 Jan Mitušina VK Lvi Praha, z.s. 6.50 Jan Mrkous Tělovýchovná jednota PRAGA 6.50
15 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.70 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.70
16 Adam Podroužek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00 Matěj Šupka Just Sport and fun z.s. 5.00
17 Gianluca Pellegrino ITA 11.70 Davide Pellegrino ITA 11.70
18 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.40 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.40
19 Václav Kůrka "SK Prosek Praha" 9.20 David Kubát Tělovýchovná jednota PRAGA 13.80
20 Roman Mareš Volejbalový klub Ostrava, z.s. 8.20 Patrik Malios Just Sport and fun z.s. 8.20
21 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.30 Marian Vybraněc Tělovýchovná jednota Sokol Hnojník, z.s. 7.30
22 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.50 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.50
23 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.70 Daniel Slunečko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.70
23 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.70 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.70
25 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.40 Oliver Kheil "SK Prosek Praha" 4.40
26 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 3.90 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 3.90
27 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 3.40 Jan Kučera Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 3.40
27 Jan Březina Beachklub Ládví z.s. 3.40 Jakub Karban Beachklub Ládví z.s. 3.40
© ČVS 2015-2018