Pražská beachliga - 5. kolo / Praha ABC Braník


kategorie: Muži
26. 1. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 František Knobloch Prague beach team, z.s. 30.00
2 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 26.70 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 26.70
3 Martin Bárta Beach Service club z.s. 23.80 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 23.80
4 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 21.20 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 21.20
5 Vít Beneš Prague beach team, z.s. 18.90 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 18.90
5 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.90 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.90
5 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 18.90 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 28.35
5 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 18.90 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.90
9 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 11.70 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 11.70
9 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 11.70 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 11.70
11 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 9.20 Roman Havlík Volejbalový klub Tišnov, z.s. 9.20
11 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 9.20 Jakub Čadek Beach Service club z.s. 9.20
13 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 7.30 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 7.30
14 Jan Mitušina VK Lvi Praha, z.s. 6.50 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 6.50
15 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.70 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.70
16 Adam Podroužek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 5.00 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 5.00
17 Gianluca Pellegrino ITA 11.70 Davide Pellegrino ITA 11.70
18 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.40 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.40
19 Václav Kůrka TJ Orion Praha, z.s. 9.20 David Kubát Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 13.80
20 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 8.20 Patrik Malios Beach Service club z.s. 8.20
21 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.30 Marian Vybraněc Tělovýchovná jednota Sokol Hnojník, z.s. 7.30
22 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.50 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.50
23 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.70 Daniel Slunečko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.70
23 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.70 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.70
25 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.40 Oliver Kheil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 4.40
26 Karel Šedivý Beachklub Ládví z.s. 3.90 Ondřej Piekarz Beachklub Ládví z.s. 3.90
27 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 3.40 Jan Kučera Prague beach team, z.s. 3.40
27 Jan Březina Beachklub Ládví z.s. 3.40 Jakub Karban Beach club Harcov - Liberec, z.s. 3.40
© ČVS 2015-2018