Pražská beachliga - 5. kolo / Praha Ládví


kategorie: Ženy
27. 1. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
2 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 26.70 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 26.70
3 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 23.80 Petra Indrová Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. 23.80
4 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 21.20 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 21.20
5 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.90 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.90
5 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.90 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.90
7 Lucie Vokounová Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Skvrňany 14.90 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 14.90
7 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.90 Adéla Sobotíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 14.90
9 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 11.70 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 11.70
9 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.70 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 11.70
11 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.20 Veronika Hajnová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 9.20
11 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 9.20 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 9.20
13 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.30 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.30
14 Michaela Šmejcká Beachclub Strahov, z.s. 6.50 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 6.50
15 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 5.70 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 8.55
17 Petra Mihálová TJ ABC Braník, z.s. 11.70 Kateřina Kunešová Beach Service club z.s. 11.70
18 Tereza Hrnčiarová Prague beach team, z.s. 10.40 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 10.40
19 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.20 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.20
20 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.20 Viktoria Šatová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.20
21 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 7.30 Nela Roštoková Beachclub Strahov, z.s. 7.30
21 Veronika Janatková Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 7.30 Lenka Sabová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 7.30
23 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 5.70 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 5.70
23 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 5.70 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 5.70
25 Kateřina Vélová Beachclub Strahov, z.s. 4.40 Kristýna Pešková Beachclub Strahov, z.s. 4.40
25 Anna Elisová SK HAMR, z.s. 4.40 Andrea Halászová SK HAMR, z.s. 4.40
27 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 3.40 Ema Pikartová SK HAMR, z.s. 3.40
© ČVS 2015-2018