Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Pražská beachliga - 6. kolo / Praha Pankrác

10. 3. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Miroslava Dunárová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
2 Petra Indrová Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. 26.70 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 26.70
3 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 23.80 Natalie Kolderová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 23.80
4 Andrea Lorenzová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.20 Martina Maixnerová SK HAMR, z.s. 21.20
5 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.90 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.90
6 Valentýna Hynková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.80 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 16.80
7 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 14.90 Kylie Neuschaeferová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 14.90
7 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 14.90 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 22.35
9 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.70 Vanessa Hurníková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 11.70
10 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.40 Adéla Sobotíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 10.40
11 Lucie Šídlová Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 9.20 Tereza Trojanová Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 9.20
11 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 9.20 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 9.20
13 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.30 Veronika Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 7.30
14 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.50 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.50
15 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 5.70 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 5.70
15 Veronika Kolářová SK Hlincovka, z.s. 5.70 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 5.70
17 Petra Holoubková Prague beach team, z.s. 11.70 Tereza Hrnčiarová Prague beach team, z.s. 11.70
18 Lucie Vokounová Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Skvrňany 10.40 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 10.40
19 Anna Šulcová-Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.20 Michaela Sedlatá Volleyball Nymburk z.s. 9.20
20 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 8.20 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 8.20
21 Andrea Sandanusová SVK 7.30 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.30
21 Michaela Šmejcká SK HAMR, z.s. 7.30 Daniela Votroubková Beachklub Ládví z.s. 7.30
21 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.30 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.30
21 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 7.30 Nela Roštoková Beachclub Strahov, z.s. 7.30
25 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 4.40 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 4.40
26 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 3.90 Denisa Bozsokiová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.90
27 Kateřina Kunešová Beach Service club z.s. 3.40 Marta Hnízdová Tělocvičná jednota Sokol Mnichovo Hradiště 3.40
27 Michaela Brunclíková Beach Service club z.s. 3.40 Dominika Šupková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 3.40
29 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 2.60 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.60
30 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 2.30 Anna Stará Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 2.30
31 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. 2.00 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 2.00
31 Veronika Janatková Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 2.00 Lenka Sabová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 2.00
33 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 1.60 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 1.60
34 Šárka Rychlíková Beachklub Ládví z.s. 1.40 Kristýna Dekařová Beachklub Ládví z.s. 1.40
35 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 1.20 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 1.20
35 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 1.20 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 1.20
© ČVS 2015-2018