Pražská beachliga - 7. kolo / Praha Pankrác


kategorie: Muži
30. 3. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Robert Kufa Beach Service club z.s. 30.00 Martin Melmuka Beachclub Strahov, z.s. 30.00
2 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 26.70 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 26.70
3 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 23.80 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 23.80
4 Adam Štoček "SK Prosek Praha" 21.20 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 21.20
5 František Knobloch Prague beach team, z.s. 18.90 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 18.90
6 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 16.80 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 16.80
7 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 14.90 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.90
7 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.90 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 14.90
9 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 11.70 Vladimír Eder Beachclub Strahov, z.s. 11.70
9 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 11.70 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 11.70
11 Jan Mitušina VK Lvi Praha, z.s. 9.20 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 9.20
11 Marek Holeček VK Lvi Praha, z.s. 9.20 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 9.20
13 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 7.30 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.30
14 Tomáš Fial Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.50 Pavel Málek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.50
15 Lukáš Korda Prague beach team, z.s. 5.70 Libor Šachl Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 5.70
15 Matyáš Martinovič TJ Orion Praha, z.s. 5.70 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.70
17 Gianluca Pellegrino ITA 11.70 Davide Pellegrino ITA 11.70
18 Kryštof Havlín BEACHVOLEJBALOVÁ AKADEMIE z.s. 10.40 Martin Havlín Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.40
19 Jakub Jarošík USK Slavia Plzeň, z.s. 9.20 Ondřej Lopata Volejbalový klub Příbram z.s. 9.20
20 Ondřej Šimša Prague beach team, z.s. 8.20 Matěj Procházka Prague beach team, z.s. 8.20
21 Ondřej Kodejš Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.30 Petr Šmejkal Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.30
22 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.50 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.50
23 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.70 Daniel Slunečko Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 5.70
© ČVS 2015-2018