Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Pražská junior beachliga - 7. kolo / Praha Ládví

6. 4. 2019

Turnaj Pražského volejbalového svazu. Organizace dle pravidel Pražské beachligy: http://beachliga.cz/

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Vanessa Hurníková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
2 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 35.60 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 35.60
3 Klára Toušková Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 31.70 Karolína Zubková Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 31.70
4 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 28.20 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 28.20
5 Michaela Kaňová Beachklub Ládví z.s. 25.10 Eliška Soejonová Beachklub Ládví z.s. 25.10
5 Linda Francová SK HAMR, z.s. 25.10 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 25.10
7 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 19.80 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 19.80
7 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 19.80 Barbora Teplá Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 19.80
9 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 15.60 Adéla Míková Beachklub Ládví z.s. 15.60
9 Veronika Šritterová SK Kometa Praha, z.s. 15.60 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 15.60
11 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.20 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 12.20
11 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.20 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.20
13 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.60 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.60
14 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 8.50 Pavlína Vrabcová SK HAMR, z.s. 8.50
15 Andrea Vilhumová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50 Mariana Zezulková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.50
16 Barbora Janebová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.60 Katka Báčová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.60
17 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 15.60 Kateřina Eichlerová SK HAMR, z.s. 15.60
18 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 13.80 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 13.80
19 Michala Vodová Beachklub Ládví z.s. 12.20 Josefína Vodová Beachklub Ládví z.s. 12.20
20 Barbora Hypšová SK HAMR, z.s. 10.80 Natálie Holubová SK HAMR, z.s. 10.80
© ČVS 2015-2018