Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Zimní turnaj - 2. kolo / Brno (Centrum Viktoria)


kategorie: Juniorky
2. 2. 2019

Zimní halový turnaj Beach Academy Victoria Brno. Organizace turnaje dle přiložených propozic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
2 Nikola Schwarzová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 36.00 Nikola Hanzelková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Tereza Hudečková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00 Karolina Taušová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00
5 Karolína Koláčková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
5 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Simona Škrabalová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 24.00
5 Klára Kamarádová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Lucie Pernová 24.00
9 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Simona Čandrlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Karolína Krejčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Barbora Rudická Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Aneta Třináctá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Kateřina Provazníková Volejbalové sdružení Drásov 16.00
9 Nela Koudelková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Natálie Vitulová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 16.00
13 Eliška Richterová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Anna Svobodová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
13 Kristýna Vychodilová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Adéla Zemanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Sabina Brázdová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Aneta Mernová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Aneta Hanáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018