Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Zimní turnaj - 3. kolo / Brno (Centrum Viktoria)


kategorie: Juniorky
16. 3. 2019

Zimní halový turnaj Beach Academy Victoria Brno. Organizace turnaje dle přiložených propozic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00
2 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 36.00 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
3 Simona Čandrlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Simona Škrabalová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 32.00
4 Alena Vítková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00 Aneta Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00
5 Adéla Žáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Šárka Švastalová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 24.00
5 Klára Kamarádová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Lucie Pernová 24.00
5 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Barbora Rudická Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Aneta Třináctá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Kateřina Provazníková Volejbalové sdružení Drásov 24.00
9 Jana Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Anna Svobodová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Veronika Němcová Volejbalové sdružení Drásov 16.00 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Nela Koudelková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
9 Zuzana Vrbková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Aneta Hanáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
13 Kristýna Vychodilová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Adéla Zemanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Eliška Richterová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Jasmína Voldánová Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018