Zimní turnaj - 4. kolo / Brno (Centrum Viktoria)

7. 4. 2019

Poznámka 5. 4. 2019:

Kvalifikace začne v sobotu v 16:00.

Zimní halový turnaj Beach Academy Victoria Brno. Organizace turnaje dle přiložených propozic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 40.00 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
2 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 36.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 36.00
3 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00
4 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
5 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Veronika Horáčková Happy Sport Opava, z.s. 24.00
5 Nikola Schwarzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Nikola Hanzelková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Karolína Koláčková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 24.00 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 24.00
9 Eliška Richterová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00 Aneta Třináctá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 16.00
9 Klára Kamarádová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Klára Dvořáčková DDM Kuřim 16.00
9 Tereza Hudečková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
13 Jana Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Nela Orbanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Nela Koudelková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Natálie Vitulová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00
13 Rozálie Pavlišová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Lucie Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00
13 Tereza Levková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 12.00 Ester Ignačáková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 12.00
17 Zuzana Vrbková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Aneta Hanáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Sofie Hegerová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 8.00 Eliška Bezecná Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 8.00
17 Karolína Krejčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Barbora Rudická Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00
20 Kristýna Vychodilová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00 Anna Ševčíková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00
20 Karolína Jolana Kadlíková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00 Adéla Zemanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 4.00
© ČVS 2015-2018