Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Zimní pohár Beach Service / Plzeň

Republikánská 859, Plzeň - Lobzy
19. 1. 2019

Turnaj pořádá Beach Service.

Uzávěrka přihlášek: ČT 17.1.2019 23:59

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 30.00 Klára Pecháčková Beach Service club z.s. 30.00
2 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 27.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 27.00
3 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 24.00
4 Michaela Brunclíková Beach Service club z.s. 21.00 Karolína Řeháčková Beach Service club z.s. 31.50
5 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 18.00 Anita Hájková Beach Service club z.s. 18.00
5 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 18.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 18.00
7 Klára Falcmanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Erika Kotková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
7 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 15.00
9 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 12.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 12.00
10 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 12.00 Barbora Andreasová Beach Service club z.s. 12.00
11 Aneta Bařinová Beach Service club z.s. 12.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 12.00
11 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 12.00 Markéta Roubová Beach Service club z.s. 12.00
13 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 9.00 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 9.00
13 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 9.00 Barbora Žáčková Beach Service club z.s. 9.00
15 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 9.00 Aneta Uldrychová Beach Service club z.s. 9.00
15 Dominika Hájková Beach Service club z.s. 9.00 Karolína Ondrová Beach Service club z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018