Reprezentace
28. 6. 2019
FIVB Challenger Cup - ženy : CZE - PER
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Zimní pohár Beach Service / Pardubice

Brožíkova 550, Pardubice - Polabiny
26. 1. 2019

Turnaj pořádá Beach Service.

Uzávěrka přihlášek: ČT 24.1.2019 23:59

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00 Adéla Sobotíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 30.00
2 Andrea Spevárová SVK 27.00 Olga Malůšková SK HAMR, z.s. 27.00
3 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
4 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 21.00 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 21.00
5 Eliška Fabiánová Just Sport and fun z.s. 18.00 Michaela Brunclíková Just Sport and fun z.s. 18.00
5 Beáta Ročková Just Sport and fun z.s. 18.00 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
7 Lucie Fabiánová Just Sport and fun z.s. 15.00 Michaela Kodetová Just Sport and fun z.s. 15.00
7 Terezie Zápotocká Just Sport and fun z.s. 15.00 Anna Dostálová Just Sport and fun z.s. 15.00
9 Karolína Šašková Just Sport and fun z.s. 12.00 Kamila Kašparová Just Sport and fun z.s. 12.00
9 Barbora Bobková Just Sport and fun z.s. 12.00 Markéta Roubová Just Sport and fun z.s. 12.00
11 Kristýna Marková Just Sport and fun z.s. 18.00 Zuzana Holšánová Just Sport and fun z.s. 12.00
11 Kateřina Kleinová TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek 18.00 Klára Vinklárková Just Sport and fun z.s. 12.00
13 Klára Viplerová Just Sport and fun z.s. 9.00 Lucie Švestková Just Sport and fun z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018