Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Zimní pohár Beach Service / Plzeň

Republikánská 859, Plzeň - Lobzy
kategorie: Ženy
10. 2. 2019

Turnaj pořádá Beach Service. 

Uzávěrka přihlášek: ČT 7. 2. 2019 23:59 

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
2 Zuzana Holšánová Beach Service club z.s. 27.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.50
3 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 24.00
4 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 21.00 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00
5 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 18.00 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 18.00
5 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 18.00 Michaela Brunclíková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
5 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 18.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 18.00
5 Magdalena Šedivá VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 18.00 Dominika Šupková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 18.00
9 Kateřina Kleinová TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek 12.00 Kateřina Váchalová Volejbal Domažlice, z.s. 12.00
10 Kristýna Marková Beach Service club z.s. 18.00 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 12.00
11 Magdaléna Hromádková TJ Sokol Město Touškov z.s. 12.00 Magdaléna Šlapáková TJ Sokol Město Touškov z.s. 12.00
12 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Kamila Kašparová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 9.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 9.00
13 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 9.00 Sára Kosniovská Beach Service club z.s. 9.00
13 Aneta Uldrychová Beach Service club z.s. 9.00 Adéla Grossmannová Beach Service club z.s. 9.00
13 Barbora Grulichová Beach Service club z.s. 9.00 Barbora Žáčková Beach Service club z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018