Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Zimní pohár Beach Service / Pardubice

Brožíkova 550, Pardubice - Polabiny
17. 2. 2019

Turnaj pořádá Beach Service. 

Uzávěrka přihlášek: ČT 14. 2. 2019 23:59 

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 45.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00
2 Lucie Šeredová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00 Valentýna Hynková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
3 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 24.00
4 Veronika Gistrová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 21.00 Veronika Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 21.00
5 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 18.00 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
5 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 18.00 Karolína Řeháčková Beach Service club z.s. 27.00
7 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 15.00 Zuzana Holšánová Beach Service club z.s. 15.00
7 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 15.00 Michaela Brunclíková Beach Service club z.s. 15.00
9 Kristýna Marková Beach Service club z.s. 12.00 Klára Vaňková Beach Service club z.s. 12.00
10 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 12.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 12.00
11 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 12.00 Anna Dostálová Beach Service club z.s. 12.00
11 Michaela Kodetová Beach Service club z.s. 12.00 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.00
13 Aneta Bařinová Beach Service club z.s. 9.00 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 9.00
14 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 9.00 Barbora Andreasová Beach Service club z.s. 9.00
15 Michaela Hrochová Beach Service club z.s. 9.00 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 9.00
© ČVS 2015-2018