Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Zimní pohár Beach Service / Pardubice

Brožíkova 550, Pardubice - Polabiny
10. 3. 2019

Poznámka 8. 3. 2019: Na přání pořadatele byla zvýšena kapacita turnaje na 20 dvojic. Podrobnosti o herním systému poskytne pořadadatel.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turnaj pořádá Beach Service. 

Uzávěrka přihlášek: ČT 7. 3. 2019 23:59 

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 12 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Vít Beneš VK Lvi Praha, z.s. 30.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 45.00
2 Adam Waber Volejbalový klub Příbram z.s. 27.00 Štěpán Havlín Prague beach team, z.s. 27.00
3 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 24.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 24.00
4 Jan Mitušina VK Lvi Praha, z.s. 21.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 21.00
5 Matěj Šupka Beach Service club z.s. 18.00 Filip Šantrůček Beach Service club z.s. 18.00
5 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 27.00 Adam Podroužek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
7 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 15.00
7 Jan Beran Beach Service club z.s. 15.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 22.50
9 Matěj Ruml Beach Service club z.s. 12.00 Jan Berčík Prague beach team, z.s. 12.00
9 Ondřej Pohl Beach Service club z.s. 12.00 Viktor Dostál Beach Service club z.s. 12.00
11 Richard Vacenovský Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Miroslav Smetana Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek 12.00
11 Mikuláš Plšek Beachpoint z. s. 12.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 18.00
13 Tomáš Semerád Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Matyáš Martinovič Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
13 Tomáš Vála Beach Service club z.s. 9.00 Vojtěch Poledník Beach Service club z.s. 9.00
15 Ondřej Horníček Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 9.00 Pavel Horníček Volleyball Nymburk z.s. 9.00
15 Daniel Kolouch Beach Service club z.s. 9.00 Viktor Kohout Beach Service club z.s. 9.00
17 Jiří Dostál Beach Service club z.s. 6.00 Jan Livora Beach Service club z.s. 6.00
17 Matyáš Perner Beach Service club z.s. 6.00 Adam Votoček Beach Service club z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018