Reprezentace
6. 6. 2020
Muži - Golden European League : TUR - CZE, zrušeno
Reprezentace
6. 6. 2020
Ženy - Golden European League : SVK - CZE, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - POR, zrušeno
Reprezentace
10. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - CRO, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Muži - Golden European League : CZE - MKD, zrušeno
Reprezentace
13. 6. 2020
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, zrušeno
Reprezentace
15. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : BIH - CZE,
Reprezentace
19. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - SLO
Reprezentace
22. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - LAT
Reprezentace
29. 8. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : LAT - CZE
Reprezentace
2. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : SLO - CZE
Reprezentace
5. 9. 2020
Ženy - Kvalifikace ME : CZE - BIH
 

Zimní pohár / Sokol Brno I.


kategorie: Juniorky
30. 3. 2019

Turnaj pořádá Sokol Brno I. 

Uzávěrka přihlášek: ČT 28. 3. 2019 23:59

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Linda Francová SK HAMR, z.s. 40.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 40.00
2 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Magda Pavlíková Beachpoint z. s. 32.00 Barbora Teplá Beachpoint z. s. 32.00
4 Karolína Koláčková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
5 Valerie Dvorníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 24.00 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 24.00
5 Tereza Hudečková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Nikola Schwarzová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 24.00 Nikola Hanzelková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 16.00 Tereza Issová SK HAMR, z.s. 16.00
9 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Barbora Rudická Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Karolína Krejčová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
9 Simona Čandrlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00 Klára Dvořáčková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
13 Eliška Richterová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Aneta Třináctá BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Zuzana Vrbková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Aneta Hanáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Jana Všetečková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Anna Ševčíková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
13 Anna Svobodová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Monika Bielčíková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
© ČVS 2015-2018