Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Zimní juniorský pohár Beach Service / Plzeň

Republikánská 859, Plzeň - Lobzy
23. 2. 2019

Turnaj pořádá Beach Service. 

Uzávěrka přihlášek: ČT 21. 2. 2019 23:59 

Turnaj bude započítán do žebříčku ABV pouze v případě, že se ho zúčastní min. 10 dvojic.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00 Vanessa Hurníková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
2 Aneta Bařinová Beach Service club z.s. 36.00 Markéta Roubová Beach Service club z.s. 36.00
3 Beáta Ročková Beach Service club z.s. 32.00 Zuzana Holšánová Beach Service club z.s. 32.00
4 Magdalena Šedivá VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 28.00 Dominika Šupková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 28.00
5 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 24.00 Anita Hájková Beach Service club z.s. 24.00
5 Eliška Fabiánová Beach Service club z.s. 24.00 Michaela Brunclíková Beach Service club z.s. 24.00
7 Lucie Fabiánová Beach Service club z.s. 20.00 Anna Dostálová Beach Service club z.s. 20.00
7 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Markéta Příhodová Beach Service club z.s. 16.00 Linda Skoufi Beach Service club z.s. 16.00
10 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 16.00 Barbora Andreasová Beach Service club z.s. 16.00
11 Klára Viplerová Beach Service club z.s. 16.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 16.00
12 Barbora Jandová Beach Service club z.s. 16.00 Johana Slabihoudová Beach Service club z.s. 16.00
13 Lucie Kovářová Beach Service club z.s. 12.00 Julie Koupšetová Beach Service club z.s. 12.00
13 Magdalena Jandová Beach Service club z.s. 12.00 Sofie Gibková Beach Service club z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018