Reprezentace
21. 6. 2019
Semifinále GEL 2019 ženy - CZE - BLR
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

MČR U23, Brno

2. 7. 2011 - 3. 7. 2011

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Barbora Hermannová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 0.00 Martina Bonnerová SK HAMR, z.s. 0.00
2 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 0.00 Eliška Davidová Vavřinec Kladno o.s. 0.00
3 Štěpánka Šťastná S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 0.00 Michala Kvapilová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 0.00
4 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 0.00 Adéla Machová Prague beach team, z.s. 0.00
5 Laura Holubcová VK Dukla Liberec 0.00 Veronika Dostálová VK Dukla Liberec 0.00
6 Martina Jansová Beachclub Strahov, z.s. 0.00 Lucie Pehalová Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 0.00
7 Simona Valášková Prague beach team, z.s. 0.00 Hana Valešová Prague beach team, z.s. 0.00
8 Veronika Víšková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 0.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 0.00
9 Patricia Missottenová TJ Energetik Chvaletice z.s. 0.00 Šárka Vodenková 0.00
10 Hana Klimešová SK Hlincovka, z.s. 0.00 Alice Suchá TJ JUNIOR Brno, z.s. 0.00
11 Kamila Mrázová Prague beach team, z.s. 0.00 Františka Vidnerová Prague beach team, z.s. 0.00
12 Vendula Pykalová SK Hlincovka, z.s. 0.00 Michaela Mádlová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 0.00
13 Natalie Kolderová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 0.00 Tereza Pelikánová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 0.00
14 Sandra Skarková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 0.00 Andrea Meluzínová 0.00
15 Kateřina Rybková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 0.00 Barbora Třešňáková 0.00
16 Eva Zajíčková Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 0.00 Lucie Ulrychová 0.00
© ČVS 2015-2018