ČVS
20. 9. 2019
TEST
 

UNIQA Halové mistrovství ČR U22 / Praha (Pankrác)

20. 4. 2019 - 21. 4. 2019

Pravidlo násobení bodů pro dospělého hráče hrajícím s juniorem min. o 5 let mladším bude aplikováno na tomto turnaji již dle nového výkladu Hracího řádu 2019.

Turnaj je věkové kategorie U22, tj. pro hráčky narozené 1. 1. 1998 a mladší. Dvojice se starší hráčkou bude z turnaje bez upozornění vymazána.


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/19USTryfpdgCcht-sxrnRNbRZ5Uh34Ei-lC3sifpCsiI/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Miroslava Dunárová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
2 Šarlota Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 27.00 Petra Indrová Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. 27.00
3 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Andrea Kinská Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
4 Andrea Lorenzová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 21.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 21.00
5 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Lucie Šídlová Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 18.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Adéla Sobotíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 18.00
7 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00 Johana Lukešová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 15.00
7 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 15.00 Daniela Resová Beachklub Ládví z.s. 15.00
9 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
9 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Šárka Semerádová Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. 12.00
9 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 12.00 Barbora Vosátková Beach Service club z.s. 12.00
13 Klára Toušková Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 9.00 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 9.00
13 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00
13 Gabriela Vovková Beachpoint z. s. 9.00 Eliška Bergmanová Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 9.00
13 Lucie Šauerová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 9.00 Františka Skalická Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 9.00
17 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 6.00 Pavlína Vrabcová SK HAMR, z.s. 6.00
17 Tereza Francová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 6.00 Michaela Ambrožová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 6.00
17 Michaela Brunclíková Beach Service club z.s. 6.00 Jana Měšťanová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00
17 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Nela Roštoková Beachclub Strahov, z.s. 6.00
17 Vendula Petřinová SK Kometa Praha, z.s. 6.00 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 6.00
17 Tereza Helanová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 6.00 Kristýna Pavlovská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
17 Adéla Grossmannová Beach Service club z.s. 6.00 Karolína Šašková Beach Service club z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018