UNIQA Halové mistrovství ČR dospělých / Praha (Pankrác)

Horáčkova 1100, Praha - Krč
27. 4. 2019 - 28. 4. 2019

Pravidlo násobení bodů pro dospělého hráče hrajícím s juniorem min. o 5 let mladším bude aplikováno na tomto turnaji již dle nového výkladu Hracího řádu 2019.


Online výsledky:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bu44gf2FqtlFWslANMHo42pTaoZ8B_m20AUk_tvoZ1Q/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kateřina Valková Transfery 50.00 Anna Komárková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 50.00
2 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 45.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00
3 Michaela Kulhánková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 40.00 Anna Pospíšilová Tělovýchovná jednota Ostrava 40.00
4 Daniela Resová Beachklub Ládví z.s. 35.00 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 35.00
5 Anna Dostálová TJ ČZU Praha z.s. 30.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
5 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Eliška Tezzele Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 30.00
7 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 25.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 25.00
7 Andrea Lorenzová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 25.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00
9 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Kylie Neuschaeferová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00
9 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 20.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
9 Nikola Dzurendová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Adéla Sobotíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 20.00
9 Natalie Kolderová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 20.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 20.00
13 Miroslava Lišková Vavřinec Kladno o.s. 15.00 Zuzana Marková Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 15.00
13 Justýna Frommová Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 15.00
13 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 15.00 Hana Klimešová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 15.00
13 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 15.00 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 15.00
17 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 10.00 Veronika Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 10.00
17 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Karolina Wernischová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
17 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 10.00 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 10.00
17 Jana Goliášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
17 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 10.00 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 10.00
17 Šarlota Svobodová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 10.00 Petra Indrová Krajské centrum talentované mládeže VOLEJBAL VYSOČINA, z.s. 10.00
17 Vanessa Hurníková Tělovýchovná jednota Ostrava 10.00 Michaela Bláhová TJ Slovan Chabařovice, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018