Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Český pohár (celostátní) / Brno (Sokolák)

4. 5. 2019

Poznámka 1. 5. 2019:

DKA nebyly uděleny, DKP byly zaneseny.

Poznámka 19. 4. 2019:

Na přání pořadatele byla zvýšena kapacita kvalifikace na 18 dvojic. Bude se hrát systémem Q18-skup-1KO. Zahájení kvalifikace bude v pátek v 15:00. 


 

online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1zudJHqTpPNADnMs9Gd3KcAfk536XcICR2NR0QF-oBX8/edit?usp=sharing

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
2 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 54.00 Kylie Neuschaeferová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 54.00
3 Zuzana Kinclová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 48.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 48.00
4 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00 Lucie Šulcová VK Dukla Liberec 42.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 36.00 Johana Lukešová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 36.00
5 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 36.00 Veronika Horáčková Sportovní klub policie Bruntál z.s. 36.00
5 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Vanessa Hurníková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Nikol Součková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
9 Sabina Matoušková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Gabriela Hrubanová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
9 Linda Francová SK HAMR, z.s. 24.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 24.00
9 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 24.00 Eliška Soejonová Beachklub Ládví z.s. 24.00
9 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00
13 Tereza Turková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Sára Kučerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Magda Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.00 Barbora Teplá Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 18.00
13 Kristýna Koblížková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Noemi Jeřábková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Kristýna Eislerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
17 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 12.00 Pavlína Vrabcová SK HAMR, z.s. 12.00
17 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Mariana Zezulková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Andrea Vilhumová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Valerie Dvorníková Volejbal Kroměříž, z.s. 12.00 Alžběta Tomášová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Petra Hofbauerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Dominika Abrahamová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Klára Nosálková SK HAMR, z.s. 12.00 Eliška Kučerová SK HAMR, z.s. 12.00
23 Klára Kamarádová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Klára Dvořáčková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
23 Nikola Schwarzová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 6.00 Simona Čandrlová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
23 Tereza Hudečková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Nikola Hanzelková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
23 Alžběta Jagelská Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Tereza Lajkebová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
23 Karolína Koláčková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Nela Wágnerová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
23 Lucie Schusterová Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Vendula Zajícová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 6.00
© ČVS 2015-2018