Reprezentace
29. 5. 2019
Muži - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
29. 5. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - FIN, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
8. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - BLR, Jindřichův Hradec
Reprezentace
8. 6. 2019
Ženy - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Muži - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Muži - Golden European League : FIN - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SWE, Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Český pohár (oblastní) / Chodov u Karlových Varů

11. 5. 2019

Poznámka 8. 5. 2019:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 16:00 na 3 hracích kurtech.


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1oxxgqnh0O5KQWiVTvlQge5rWK-2M-JDl9RaqOtFrm-o/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 40.00 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 40.00
2 Klára Toušková Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 36.00 Karolína Zubková Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 36.00
3 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 32.00 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 32.00
4 Linda Francová SK HAMR, z.s. 28.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 28.00
5 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Barbora Bobková Just Sport and fun z.s. 24.00 Barbora Andreasová Just Sport and fun z.s. 24.00
5 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Nela Roštoková Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 16.00 Adéla Míková Beachklub Ládví z.s. 16.00
9 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 16.00 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 16.00
9 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 16.00 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 16.00
9 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 16.00 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 16.00
13 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Terezie Zápotocká Just Sport and fun z.s. 12.00 Anita Hájková Just Sport and fun z.s. 12.00
13 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 12.00 Jana Fixová Beach club Harcov - Liberec, z.s. 12.00
13 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 12.00 Natálie Hejhalová SK HAMR, z.s. 12.00
17 Eugenie Hladká Sportovní klub Meteor Praha 8.00 Monika Kateřina Hajná Sportovní klub Meteor Praha 8.00
17 Leona Škovranová Sportovní klub Meteor Praha 8.00 Julie Smékalová Sportovní klub Meteor Praha 8.00
17 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00 Aneta Trollerová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00
20 Lucie Švestková Just Sport and fun z.s. 4.00 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 4.00
20 Daniela Doudová Sportovní klub Meteor Praha 4.00 Šárka Viktorínová Sportovní klub Meteor Praha 4.00
© ČVS 2015-2018