Český pohár (oblastní) / Chodov u Karlových Varů

11. 5. 2019

Poznámka 8. 5. 2019:

Kvalifikace bude zahájena v pátek v 16:00 na 3 hracích kurtech.


Online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1oxxgqnh0O5KQWiVTvlQge5rWK-2M-JDl9RaqOtFrm-o/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 40.00 Eliška Kadeřábková SK HAMR, z.s. 40.00
2 Klára Toušková Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 36.00 Karolína Zubková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00
3 Alena Novotná Beachklub Ládví z.s. 32.00 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 32.00
4 Linda Francová SK HAMR, z.s. 28.00 Adéla Beranová SK HAMR, z.s. 28.00
5 Eliška Trněná Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Lucie Volejníková Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Barbora Bobková Beach Service club z.s. 24.00 Barbora Andreasová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Nela Roštoková Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Linda Kulišová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Denisa Karlíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Klára Selicharová Beachklub Ládví z.s. 16.00 Adéla Míková Beachklub Ládví z.s. 16.00
9 Petra Šimonovská Beachklub Ládví z.s. 16.00 Michaela Maglenová Beachklub Ládví z.s. 16.00
9 Michaela Andrea Bendová Beachklub Ládví z.s. 16.00 Barbora Fremundová Beachklub Ládví z.s. 16.00
9 Agáta Mullerová SK HAMR, z.s. 16.00 Aneta Mullerova SK HAMR, z.s. 16.00
13 Kristýna Měkotová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Vendula Rusá Beachclub Strahov, z.s. 12.00
13 Terezie Zápotocká Beach Service club z.s. 12.00 Anita Hájková Beach Service club z.s. 12.00
13 Marie Mlejnecká Beachklub Ládví z.s. 12.00 Jana Fixová Beachklub Ládví z.s. 12.00
13 Michaela Vohnoutová SK HAMR, z.s. 12.00 Natálie Hejhalová SK HAMR, z.s. 12.00
17 Eugenie Hladká SK Kometa Praha, z.s. 8.00 Monika Kateřina Hajná Sportovní klub Meteor Praha 8.00
17 Leona Škovranová Sportovní klub Meteor Praha 8.00 Julie Smékalová Sportovní klub Meteor Praha 8.00
17 Karolína Šoupalová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00 Aneta Trollerová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 8.00
20 Lucie Švestková Beach Service club z.s. 4.00 Diana Kratochvílová VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 4.00
20 Daniela Doudová Sportovní klub Meteor Praha 4.00 Šárka Viktorínová Sportovní klub Meteor Praha 4.00
© ČVS 2015-2018