Reprezentace
29. 5. 2019
Muži - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
29. 5. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SVK, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - FIN, Brno
Reprezentace
1. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - UKR, Brno
Reprezentace
8. 6. 2019
Muži - Golden European League : CZE - BLR, Jindřichův Hradec
Reprezentace
8. 6. 2019
Ženy - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Muži - Golden European League : UKR - CZE
Reprezentace
12. 6. 2019
Ženy - Golden European League : SVK - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Muži - Golden European League : FIN - CZE
Reprezentace
15. 6. 2019
Ženy - Golden European League : CZE - SWE, Jablonec nad Nisou
Reprezentace
18. 7. 2019
Ženy - přátelské utkání: POL - CZE
Reprezentace
2. 8. 2019
Ženy - kvalifikace OH: Čína
Reprezentace
8. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - SVK - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Český pohár (celostátní) / Brno (Sokolák)

18. 5. 2019 - 19. 5. 2019

Poznámka 14. 5. 2019:

Turnaj (hl. soutěž) bude dvoudenní. Systém turnaje bude upřesněn dle počtu přihlášených dvojic.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1iaDsdLSOV0Mc7Tg8HGc7omisYnbNJmHGxLpVIuTWZfg/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Milosz Kruk POL 60.00 Dominik Poznanski POL 60.00
2 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 54.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 54.00
3 Jakub Hajduk POL 48.00 Jakub Kurowski POL 48.00
4 Tadeáš Trousil Beachklub Ládví z.s. 42.00 Adam Shaker Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 42.00
5 Pavel Ehrenwald SVK 36.00 Bruno Pavličko SVK 36.00
5 Lukáš Brilla SVK 36.00 Juraj Brilla SVK 36.00
5 Dominik Vašenda Happy Sport Opava, z.s. 36.00 Hynek Ondráček Volejbalový klub Ostrava, z.s. 36.00
5 Richard Lego Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Sebastian Toplak Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
9 Tomáš Deiss Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 24.00 Michal Nachtnebl SK Kojetín 2016, z.s. 24.00
9 Ondřej Habarta Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 24.00 Tomáš Tesař SK Volejbal Brno, z.s. 24.00
9 Viktor Sládek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Tim Nedvěd Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
9 Marek Pohl Just Sport and fun z.s. 24.00 Adam Votoček Just Sport and fun z.s. 24.00
13 Ondřej Válka Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 18.00 Adam Janek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 18.00
13 David Buček Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 David Hrbáč Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
13 Robert Knebl Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 18.00 Matyáš Rozsypal Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 18.00
13 Adam Pařenica SK Volejbal Brno, z.s. 18.00 Tadeáš Milichovský SK Volejbal Brno, z.s. 18.00
© ČVS 2015-2018