Reprezentace
29. 8. 2019
Muži - přátelské utkání: FRA - CZE - Saint Nazaire
Reprezentace
5. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
6. 9. 2019
Muži - přátelské utkání: CZE - POR - Jablonec nad Nisou
Reprezentace
13. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - UKR, Rotterdam - NED
Reprezentace
15. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - EST, Rotterdam - NED
Reprezentace
16. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - POL, Rotterdam - NED
Reprezentace
18. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - NED, Amsterdam - NED
Reprezentace
19. 9. 2019
Muži - Mistrovství Evropy 2019 : CZE - MNE, Amsterdam - NED
 

Letní pohár / Hranice-Drahotuše

18. 5. 2019 - 19. 5. 2019

Poznámka 16. 5. 2019:

Kvalifikace se zúčastní pouze poslední 4 dvojice a budou hrát o 3 postupová místa. Kvalilifikace bude zahájena v 17:00.

Poznámka 14. 5. 2019:

Zahájení kvalifikace bude v pátek v 15:00.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CYYTiqEBwrVIevfSbEI24yX9wjOaaOOfC_NKJiU7KgA/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martin Licek Volejbal Brno, a.s. 30.00 Daniel Římal Volejbal Brno, a.s. 30.00
2 Martin Pihera SK Dansport Praha, z.s. 27.00 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 27.00
3 Ján Namešanský SVK 24.00 Michal Hovorka SVK 24.00
4 Luboš Nemec SVK 21.00 Patrik Pokopec SVK 21.00
5 Matěj Lex VK Ostrava, s.r.o. 18.00 Jakub Henzl Volejbalový klub Ostrava, z.s. 18.00
5 Adam Štoček Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 18.00
7 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 15.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 15.00
7 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 15.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 15.00
9 Matěj Kollár SVK 12.00 Jaroslav Samek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 František Knobloch TJ Orion Praha, z.s. 12.00 Adam Waber Prague beach team, z.s. 12.00
9 Oskar Hofman Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 12.00 Jan Bíl TJ TESLA BRNO z.s. 12.00
13 Ondřej Horníček Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 9.00 Pavel Horníček Volleyball Nymburk z.s. 9.00
13 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Petr Šádek Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 9.00
13 Jozef Dzurenda BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00 Marian Vybraněc Tělovýchovná jednota Sokol Hnojník, z.s. 9.00
13 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 9.00 Tomáš Matýšek SK Kojetín 2016, z.s. 9.00
17 Daniel Cap Volejbal Ostrava, s.r.o. 6.00 Adam Soudil Green Volley Beskydy, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018