MENTHOLKA Super Cup / Praha (Ládví)


kategorie: Muži
25. 5. 2019 - 26. 5. 2019

Poznámka 21. 5. 2019:

Divoké karty byly uděleny.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hlavní soutěž žen bude zahájena v pátek, hlavní soutěž mužů v sobotu. Hlavní soutěž se hraje novým modelem H16d-modskup.


online výsledky

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_RYAsCs_hltjH-SqhxLPHU4l5P7GCS8r4F0r1iW2wUU/edit?usp=sharing

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 100.00 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 100.00
2 Saymon Santos BRA 90.00 Gustavo Carvalhaes BRA 90.00
3 Djordje Klasnic SRB 80.00 Milos Milic SRB 80.00
4 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
5 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 55.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 55.00
5 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 55.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 55.00
5 Leo Williams RSA 55.00 Robert Kufa Beach Service club z.s. 55.00
5 Marcel Mysliveček Beachclub Strahov, z.s. 55.00 Martin Pihera Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 55.00
9 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
9 Ján Namešanský SVK 40.00 Michal Hovorka SVK 40.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 40.00 David Kufa SK HAMR, z.s. 40.00
9 Jakub Holčík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 40.00 Martin Hladík Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 40.00
13 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00
13 Georg Köstler AUT 30.00 Marian Klaffinger AUT 30.00
13 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
13 Martin Chiniewicz POL 30.00 Michał Korycki POL 30.00
17 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 20.00 Martin Pavlovský Tělovýchovná jednota Spartak Velké Meziříčí, z.s. 20.00
17 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 20.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 20.00
17 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 20.00 František Pihera Volejbalový klub Příbram z.s. 20.00
21 Lukáš Spozdil Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 10.00
21 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 10.00 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 10.00
21 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 10.00
21 Jakub Vála Beach Service club z.s. 10.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 10.00
21 Matěj Dvořák Prague beach team, z.s. 10.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 10.00
21 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 10.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 10.00
21 Stanislav Vachoušek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 10.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 10.00
21 Jan Mitušina VK Lvi Praha, z.s. 10.00 Jan Mrkous VK Lvi Praha, z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018